• ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Požadujete odpověď na dotaz, který jste zde nenašli? Klikněte na tlačítko a dotaz specifikujte.
Na Váš dotaz Vám odpovíme e-mailem a pokud bude mít dotaz globální charakter, bude zde zveřejněn.

 
• Je nějaká možnost, jak využívat PES systém mimo VIP hosting? Třeba na jiném hostingu nebo nějak na PC?
Bohužel, žádná taková možnost neexistuje - jedná se o onLine aplikaci běžící v chráněném režimu. Pokladní a evidenční systém PES mohou využívat výhradně V.I.P. zákazníci vlastnící platnou licenci v rámci některého z V.I.P. tarifů.
• Pes je fajn a jsem s ním velmi spokojena. Zakládám druhou firmu s jiným sortimentem e-shopu - půjde nějak PES na obě firmy?
PES je logicky určen pro vedení daňové evidence jedné firmy. Není ale problém vygenerovat Vám pro Vaši druhou firmu další licenci pro Vaši novou doménu.
• Potřebuji stránky s knihou hostů pro moji restauraci tak, aby do nich provozní mohl denně dávat jídelní lístky. Půjde to a za kolik?
Půjde, jde o standardní řešení. Stránky budou mít uživatelskou, volně přístupnou část a privátní administrační část chráněnou přístupovými údaji. Kniha hostů rovněž není problém, pouze je potřeba nadefinovat, jaké ochranné funkce (spam, posthunting, banlist, závadná slova atd.) si přejete implantovat. Co se týče ceny - s vysokou pravděpodobností se vejdete do limitu 20 hodin práce (vývojářské určitě), takže Vás stránky včetně administračního rozhraní nebudou stát ani korunu. Doporučujeme ovšem zvážit zadání profesionálního návrhu Corporate Identity, aby design stránek plně korespondoval s celkovým stylem restaurace - zde nelze cenu odhadem stanovit, ale naše ceny opravdu nejsou likvidační... :-)
• Co když s vámi ukončím spolupráci? Část účetnictví budu mít u vás. Jak to celé převedu jinam?
PES systém nelze převést jinam, jedná se o výhradní projekt SpeedWeb.cz. Přechod jinam ale nepředstavuje problém, jedná se o analogii přechodu na jiný účetní software. O Vaše vložená data v žádném případě nepřijdete. Pokusíme se pomoci Vám s jejich migrací do nového systému, pokud je takový export/import možný, a v každém případě budou Vaše data nadále trvale dostupná minimálně po dobu vyžadovanou příslušnou legislativou + 24 měsíců na našich serverech. Váš PES účet zůstane i v případě ukončené spolupráce nadále plně a bez omezení funkční a Vaše data budou - v tomto případě samozřejmě v režimu Pouze pro čtení - k dispozici i nadále.
Website Security Test