• POKLADNÍ A EVIDENČNÍ SYSTÉM


 PŘEDSTAVENÍ SYSTÉMU Pokladní a evidenční systém PES je on-line aplikace, která umožňuje vést Vaši daňovou evidenci svépomocí - a to pohodlně, rychle a prakticky bez jakýchkoliv znalostí této problematiky. PES je monouživatelský systém určený primárně pro plátce DPH, ale dobře poslouží i neplátcům. Je velmi flexibilní a nabízí velkou volnost v personifikaci např. vzhledu aplikace, tiskových sestav, ceníků atd. Může být více či méně volně navázán na e-shop - např. počty kusů na skladě, společné ceny, databáze zákazníků. Vše je o dohodě. PES navíc získáte zcela zdarma ke každému VIP hostingu s ročním platebním intervalem.
 
 CHCETE MNE? PES představuje typickou aplikaci klient - server. Pro jeho provoz nejsou třeba žádné dodatečné investice, licence, instalace - potřebujete pouze internetový prohlížeč. Není podstatný operační systém ani zda se právě nacházíte doma, v kanceláři, u zákazníka, v restauraci na obchodní schůzce či kdekoliv ve světě. Je úplně jedno, na kolika počítačích, noteboocích, netboocích či mobilních telefonech systém provozujete. Nestaráte se o zálohy, neřešíte změny legislativy, neplatíte účetní, nekupujete předtištěné formuláře či knihy a netrávíte tuny času jejich vyplňováním. Prostě jste rádi v pohodě a chcete se věnovat věcem, kterým rozumíte a které Vás baví. Vynikající životní filozofie - vítejte v klubu :-)
 
 VIDEOUKÁZKY 

Dovolujeme si představit Vám PES systém prostřednictvím několika následujících videoklipů. Věříme, že budou výmluvnější než spousta textu... a samozřejmě nepostihují celou šíři možností, které Vám PES, nejlepší přítel živnostníka, umí nabídnout :-) ... díky za Váš čas.
Představení systému

Prodej v hotovosti

Reklamace

Drobný majetek

Skladové hospodářství

Kniha jízd

 
Website Security Test