• ČASTO KLADENÉ OTÁZKY


Požadujete odpověď na dotaz, který jste zde nenašli? Klikněte na tlačítko a dotaz specifikujte.
Na Váš dotaz Vám odpovíme e-mailem a pokud bude mít dotaz globální charakter, bude zde zveřejněn.

 
• Jaký je rozdíl mezi VIP a webhostingovými programy s 20GB místa kromě ceny?
Poměrně zásadní. Každý z programů je určen pro jinou cílovou skupinu zákazníků. U webhostingu si zákazník kupuje prostor na disku, konektivitu a další na serveru běžící služby dle technické specifikace, ale o vše se stará sám - vývoj, design a aktualizace stránek, administrace domén, zálohy atd. Předokládá se, že má určité zkušenosti s provozem www aplikací, instalací open-source projektů, ovládá alespoň rámcově (x)html, css, php, sql, javascript. Naopak projekty běžící v rámci V.I.P. hostingu jsou plně pod správou SpeedWeb.cz, nepředpokládají ani nevyžadují u zákazníka žádné odborné či programátorské znalosti a šetří mu maximálně jeho čas. Zákazník se stará výhradně o administraci hostované aplikace přes jednoduché a přehledné administrační rozhraní a intuitivního správce souborů. O zálohy, upgrade, bezpečnostní updaty a další "drobnosti" se stará SpeedWeb.cz a pro V.I.P. zákazníka se tyto služby stávají zcela transparentní. V.I.P zákazník navíc získává vývoj aplikace včetně základních grafických prací a SEO zdarma a navíc může zdarma a neomezeně využívat PES systém pro vedení daňové evidence své firmy.
• Je možné nechat si zasílat faktury klasickou poštou?
Určitě, pošleme Vám kopii e-mailem a vytištěný originál odešleme poštou. Jedná se o poměrně nestandardní postup - dohodněte si prosím s Technickou podporou termín a formu zasílání (doporučeně, obyčejným dopisem); poštovné Vám bude připočítáno k celkové fakturované částce.
• Proč uvádíte ceny včetně daně, když jste plátci? Nižší cena by byla konkurenčnější.
Uvádíme ceny, které jako zákazník zaplatíte. Pokud jste plátce DPH, rozdíl následně uplatníte ve Vašem daňovém přiznání. Na faktuře je samozřejmě cena rozpočítána tak, jak vyžaduje příslušná legislativa. A uvádění cen bez DPH rozhodně nepovažujeme za "konkurenčnější", ale za poněkud neférové - našimi zákazníky jsou i neplátci DPH.
Website Security Test