• VÁŠ VLASTNÍ E-SHOP - SNADNO, RYCHLE A PROFESIONÁLNĚ V SEDMI KROCÍCH


  
• On-Line za pár minut... jak na to?
Nejsnadnější část založení Vašeho nového e-shopu Vám zabere opravdu jen pár minut. Objednejte si E-shop s vlastní doménou zdarma, přidejte požadavek na vytvoření zkušební verze obchodu a objednávku odešlete. Objednávka je zcela nezávazná, po dobu minimálně 14 dní si můžete naše aplikace otestovat. Zkušební verze je zcela plnohodnotná se dvěma omezeními. Oproti plné verzi, kde získáváte 20GB prostoru, Vám bude pro zkušební verzi poskytnuto cca 1GB místa. Druhé omezení - ke zkušební verzi Vám není možno aktivovat Pokladní a evidenční systém PES. Během několika okamžiků od Vaší objednávky Vám zprovozníme Vaši zkušební verzi - zprovozněna bude na dočasné doméně 3. řádu. Jakmile proběhne aktualizace DNS záznamů u Vašeho ISP (resp. u nameserverů, které používáte - zpravidla několik minut), můžete Váš e-shop začít okamžitě používat.
• OK, obchod vidím - co dál?
E-mailem jsme Vás informovali o zprovoznění zkušební verze Vašeho e-shopu, součástí tohoto e-mailu jsou i přístupové údaje do administračního rozhraní. Změňte si heslo, vytvořte testovacího zákazníka, přihlaste se do administrace a dále postupujte intuitivně, případně podle tohoto návodu.
• Budu požadovat jiný vzhled obchodu, než má ten zkušební - co to bude stát?
V případě, že máte přibližnou představu o designu Vašeho obchodu, pohodlně se vejdete do předplacených 20ti hodin a design na míru Vás nebude stát nic. Pokud požadujete plně profesionální řešení logotypu Vaší firmy (design e-shopu, logo, vizitky, reklamní předměty, razítko, firemní cedule, polepy aut a další grafické služby), kontaktujte Grafické studio a domluvte si požadované služby a cenu. Předplacených 20 hodin Vám v tomto případě bude odečteno od výsledné ceny; může se tak stát, že u jednodušších a méně komplexních provedení logotypu nebudete rovněž platit nic.
• Když si vytvořím strukturu obchodu a naplním jej výrobky, půjde vše převést do ostré verze?
Samozřejmě - migrace na Vaši vlastní doménu je otázkou několika minut a Vy si určíte, která data budou migrována. Zpravidla je export proveden u kategorií, parametrů, přívěsků, výrobků a textů, zatímco testovací data (zákazníci, objednávky, logy...) se nemigrují. Rozhodnutí, která data budou přenesena, je ale samozřejmě plně na Vás.
• Co se stane, když budu obchod 14 dní používat a nic nezaplatím?
Nestane se nic - Vaše objednávka bude cca do jednoho měsíce od založení stornována, obchod včetně všech dat smazán a dočasná doména odstraněna z DNS. O výše uvedeném Vás budeme cca týden předem informovat e-mailem. V žádném případě po Vás nebudeme požadovat žádné platby či jakékoliv další aktivity. Vaše data uvedená při registraci budou odstraněna ze systému na Vaše výslovné přání - v opačném případě budou ponechána a Vy můžete kdykoliv v budoucnu pod již jednou založeným účtem objednat některé služby bez dalšího zbytečného zadávání totožných údajů.
• Jak dlouho po zaplacení bude moje doména a ostrá verze funkční?
U domény záleží na postupu příslušných registrátorů; cz doménu Vám zprovozníme během několika minut, zprovoznění jiných domén může trvat i několik dní. Ostrou verzi zpravidla v součinnosti s Vámi připravujeme již v průběhu naplnění daty (grafika, layout, funkce), termín přechodu do ostré verze je potom zpravidla totožný se zprovozněním domény.
Website Security Test