• VÁŠ VLASTNÍ E-SHOP - SNADNO, RYCHLE A PROFESIONÁLNĚ V SEDMI KROCÍCH


  
Klikněte na tlačítka níže pro podrobný popis konkrétního ovládacího panelu.
config
V základní konfiguraci najdete v tomto panelu přehled uživatelských přístupů.
Zápis do logu přístupů musí být povolen v konfiguraci. Do logu je ukládána většina aktivit Vašich uživatelů - vstup do obchodu, kdy a jaký výrobek či kategorii si zákazník pzobrazil či procházel, jaké stránky navštívil. Zaznamenány jsou i pokusy o hacking či jiné nepovolené aktivity, některá chybová hlášení týkající se zákazníků atd.
Záznamy můžete filtrovat pomocí přednastavených tlačítek filtrů v levém menu.
Protože záznamy v logu u navštěvovaných e-shopů poměrně rychle přibývají, doporučujeme čas od času obsah logu exportovat do xls souboru a obsah logu smazat. Vytvořený xls soubor je ideálním datovým zdrojem pro Vaše nejrůznější anylýzy, které můžete snadnoa přehledně interpretovat pomocí kontingenčních tabulek a grafů.
Exportovaný log obsahuje kromě času a popisu uživatelské aktivity rovněž IP adresu a Session ID každého přístupu, podle kterých lze záznamy pohodlně seskupovat a rovněž sledovat pohyb konkrétního zákazníka Vaším obchodem. Analýza těchto dat Vám může poskytnout podstatné informace pro úpravy struktury obchodu či formy prezentace nabízeného zboží.
Doplňkové statistiky, dříve umístěné zde, se nyní nachází v levé spodní části každého panelu a máte tak rychlý přehled o dění v e-shopu. Lze samozřejmě implementovat další statistické výstupy podle Vašich konkrétních požadavků - kontaktujte Technickou podporu.
Pokračovat na ovládací panel:
Website Security Test